Aktuality SK

"Digitálne lekárske vyšetrenie pre deti z Ukrajiny bolo spustené v Košiciach

Gratulujeme!

Prvé lekárske vyšetrenia v rámci pilotného projektu "Digitálne lekárske vyšetrenie pre deti z Ukrajiny" boli vykonané a máme k dispozícii niekoľko štatistík.
V súčasnosti máme 56 potvrdených rezervácií v Košiciach a 315 žiadostí na čakacej listine na otvorenie mobilného centra v Bratislave.

Čo to znamená?

Po prvé, v Košiciach sú voľné miesta aj tento týždeň.
Po druhé, len málo ľudí vie a chápe, že projekt nemá žiadne obmedzenia pre deti z iných miest.

Do Košíc môžete prísť na lekárske vyšetrenie z ktoréhokoľvek mesta na Slovensku. Máme už niekoľko príkladov rodičov, ktorí nečakali na začiatok lekárskych vyšetrení v Bratislave a zobrali svoje deti na lekárske vyšetrenie do Košíc. Samozrejme, cesta z Banskej Bystrice alebo aj z Popradu je oveľa kratšia a detí z týchto miest je oveľa viac, ale dúfame, že ste pochopili, o čo ide.

PRAVIDLÁ PROJEKTU

Sme veľmi vďační účastníkom projektu za ich dôveru, ako aj tým, ktorí nás podporujú a šíria informácie o projekte.

Spoločne tak spríjemňujeme príchod ukrajinských detí na Slovensko.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

P.S.: Ak už vaše dieťa absolvovalo lekárske vyšetrenie a ste pripravení zanechať spätnú väzbu (na zlepšenie kvality nášho projektu) alebo ešte stále čakáte, kým na vás príde rad, pripojte sa k nám na Telegrame. Tam budete môcť navzájom komunikovať, pomáhať si a podporovať sa, ako aj dostávať informácie o zmenách v projekte alebo o našich ďalších projektoch pre ukrajinské deti.

PRIPOJTE SA K CHATU

Pilotný projekt "Zdravotné prehliadky ukrajinských detí" 2024