Aktuality SK

Ponáhľajte sa do obchodu ešte dnes!

🏁 30.11. sa končí projekt Ukrajinský žiak. To znamená, že 1. decembra už nebudete môcť kúpiť digitálne zariadenie pre svoje dieťa za poukážku v hodnote 350 eur.

Takže tí, ktorí máte poukážky, ponáhľajte sa do obchodu ešte dnes!

⏰ Najneskôr 27.11. budú poukážky zaslané všetkým, ktorí splnia podmienky účasti v projekte a ktorých osobné údaje potvrdia príslušné ministerstvá SR.


Zostane tak dostatok času na to, aby ste sa dostali do predajní s digitálnou technikou a kúpili deťom notebook alebo tablet.

📲V súčasnosti je približne 200 ľudí, ktorých poukážky boli potvrdené, ale z dôvodu neoverenia telefónneho čísla nedostali SMS s poukážkou na svoj telefón.


Uistite sa, že ste si overili svoje telefónne číslo kliknutím na odkaz a vyplnením jednoduchého formulára: https://register.ukrajinskyziak.sk/vp/.


📌 Stále existuje určitý počet individuálnych prípadov, ktoré riešime. Sledujte, prosím, svoju e-mailovú poštu (aj priečinok so spamom) a neignorujte telefonát z neznámeho čísla. V súčasnosti sa vás snažíme kontaktovať, aby sme vám objasnili informácie, opravili chyby, alebo vám odporučili urýchlene vykonať určité kroky. Chceme vám pomôcť, ale určité kroky nemôžeme vykonať za vás.
Projekt "Ukrajinský žiak" 2023