Actuality SK

Ponáhľajte sa do obchodu ešte dnes!

🏁 30.11. sa končí projekt Ukrajinský žiak. To znamená, že 1. decembra už nebudete môcť kúpiť digitálne zariadenie pre svoje dieťa za poukážku v hodnote 350 eur.

Takže tí, ktorí máte poukážky, ponáhľajte sa do obchodu ešte dnes!

⏰ Najneskôr 27.11. budú poukážky zaslané všetkým, ktorí splnia podmienky účasti v projekte a ktorých osobné údaje potvrdia príslušné ministerstvá SR.


Zostane tak dostatok času na to, aby ste sa dostali do predajní s digitálnou technikou a kúpili deťom notebook alebo tablet.

📲V súčasnosti je približne 200 ľudí, ktorých poukážky boli potvrdené, ale z dôvodu neoverenia telefónneho čísla nedostali SMS s poukážkou na svoj telefón.


Uistite sa, že ste si overili svoje telefónne číslo kliknutím na odkaz a vyplnením jednoduchého formulára: https://register.ukrajinskyziak.sk/vp/.


📌 Stále existuje určitý počet individuálnych prípadov, ktoré riešime. Sledujte, prosím, svoju e-mailovú poštu (aj priečinok so spamom) a neignorujte telefonát z neznámeho čísla. V súčasnosti sa vás snažíme kontaktovať, aby sme vám objasnili informácie, opravili chyby, alebo vám odporučili urýchlene vykonať určité kroky. Chceme vám pomôcť, ale určité kroky nemôžeme vykonať za vás.